Thassos

Eventy prozdrowotne, Rekreacja, Warszawa Trapani Loty
Thassos
31

Views

Thassos
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

wyjazdy integracyjne (8)Wyspy – każda z nich jest inna. Każda jest wyjątkowa na swój sposób. Szczególnie, gdy są to greckie wyspy, a więc położone na obszarze o cudownych korzeniach antycznych. A jedną z takich wysp, gdzie turystyka nabiera właśnie rozpędu, jest Thassos.

Thassos to wyspa położona właściwie u stóp Macedonii. A jej charakter najlepiej oddaje przypisane jej określenie wyspy szmaragdowej. Bo w istocie jest ona prawdziwym klejnotem tego obszaru. Miejscem wyjątkowym, o cudownych walorach. Delikatny klimat, mnóstwo zabytków, wijące się wręcz bezkreśnie piaszczyste plaże. Wszystko to sprawia, że Thassos jest wyspą o wyjątkowych walorach.

Na wyspie znajduje się mnóstwo kurortów. Warto jednak je opuścić i udać się w podróż po wyspie, aby zobaczyć historyczne już górskie wioski, ruiny wielu wspaniałych antycznych osad, bazyliki z okresu wczesnego chrześcijaństwa, a także niezwykłe zabytkowe kościoły i mnóstwo malowniczych kapliczek, które czynią to miejsce jest bardziej klimatycznym i unikalnym w całej Grecji.

Review Overview
User Rating:
0/5
(8 votes)
Tags: Szamba Betonowe Piaseczno, kaplica Santori, Minikoparka Gorlice, bcaa katowice sklep, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, tanie taxi legnica, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, Szamba Betonowe Lesko, żwir siany ostrów, Tynk mozaikowy Lakma, mezoterapia vivaderm
Written by admin