Pokoje nad morzem Karwia

Loty Wrocław Liverpool, Rekreacja
Pokoje nad morzem Karwia
34

Views

Pokoje nad morzem Karwia
1 vote, 5.00 avg. rating (91% score)

Karwia jak ze snów

Nie ma na świecie drugiego takiego morza, które szumi jak nasz polski Bałtyk. Jeśli zgadzacie się z tymi słowami, nie ma na co czekać. Lipiec i sierpień to czas, w którym nadbałtyckie plaże odwiedzane są najchętniej. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy skazani na tłumy. Miejscem, w którym odpoczynek łączy się z atrakcjami, spokój z zabawą, a noclegi nad morzem są dostępne dla każdego jest Karwia. Ta niegdyś maleńka rybacka wioska rozrosła się dziś do rozmiarów pokaźnego letniska, w którym jednak nie brak ciszy i wytchnienia. Tu każdy znajdzie coś dla siebie. Można zaszyć się z książką pod wydmami, można orzeźwić się morską kąpielą, można pospacerować po lesie oddzielającym miejscowość od plaży. Dla osób, które preferują aktywność i zwiedzanie dostępne są nieopodal położone dwa większe kurorty – Jastrzębia Góra i Władysławowo. Niedaleko znajduje się także Zamek w Krokowej, Pałac w Kłaninie, Miechowskie Groty, wieża widokowa, port Władysławowo czy Latarnia Morska Rozewie.
Również jeśli chodzi o pokoje nad morzem Karwia dysponuje bardzo bogatą i zróżnicowaną bazą noclegową. W ofercie miasteczka znajdziemy wygodne i bogato wyposażone apartamenty z pełnym wyżywieniem. Nie brak także gospodarstw agroturystycznych, których właściciele proponują różnorodne atrakcje. Dla większych grup i rodzin przygotowane jest bogate zaplecze w pełni wyposażonych domków letniskowych. Karwia to także sporo ośrodków wypoczynkowych i pensjonatów czy pól namiotowych. Każdy więc znajdzie tu coś dla siebie. Witamy w Karwii!

Review Overview
User Rating:
0/5
(14 votes)
Tags: tanie taxi legnica, docieplenie granulatem Radom, orienteering miejski na imprezę integracyjną, biceps 34cm, standy eliptyczne cena druku, pantomograf Gliwice, baront schody, osb stopfire, lpk110, Vademecum elektryka SEP, Fotoodmładzanie żary
Written by admin