Łóżka hotelowe

Noclegi, Pojezierze suwalskie noclegi
Łóżka hotelowe
17

Views

Łóżka hotelowe
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Lozka hotelowe (4)W hotelach i innych obiektach noclegowych, łóżko jest elementem określającym jego klasę. Niestety często jest to element, do którego aranżujący pokoje noclegowe, nie przywiązują odpowiedniej wagi Niesłusznie, gdyż to właśnie łóżko decyduje o jakości noclegu.
Łóżka hotelowe powinny mieć jak najprostszą konstrukcję. Powinny składać się z ramy, drewnianej lub metalowej, na której układa się odpowiednio dopasowany materac. Dobrze by miały miękki i dość wysoki zagłówek, zwiększa to komfort spania, jak i chroni ścianę przed zabrudzeniem. Łóżka hotelowe powinny być wyposażone w odpowiedni, atestowany materac, na którym powinien leżeć podkład ochronny, który chroni materac przed zabrudzeniem oraz zwiększa higieniczność miejsca noclegowego, gdyż może być prany równie często, jak pościel. W hotelach nie powinno się wstawiać do pokoi klasycznych tapczanów i wersalek, gdyż nie można w nich wymieniać materaca. Poza tym trudno się je czyści, są nietrwałe i często zawierają zupełnie niepotrzebną skrzynię na pościel, która jedynie zbiera kurz. Z powodu wygody odchodzi się również od stosowania tradycyjnych drewnianych łóżek ze skrzyniami. Narażają one gości na bolesne uderzanie się o konstrukcję oraz dodatkowo zwiększają rozmiar łóżka, co jest istotne zwłaszcza w małych pokojach.
Łóżka hotelowe to łóżka do zadań specjalnych, którym stawia się wysokie wymagania, dlatego powinny mieć odpowiednią, solidną konstrukcję spełniającą rygorystyczne wymogi.

Pozostałe wpisy o turystyce oraz podróżach

Review Overview
User Rating:
0/5
(9 votes)
Tags: elwix torba, przeszczep łąkotki warszawa, wałki pa66, kaplica Santori, bcaa katowice sklep, Vademecum elektryka SEP, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, Tynk silikonowy Lakma, tanie taxi legnica, fluorokrzemian glinu, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa
Written by admin