Jachtem do wysp greckich

Parking lotnisko Balice, Rekreacja, Szetlandy
Jachtem do wysp greckich
29

Views

Jachtem do wysp greckich
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Grecja (2)Żeglując po Cykladach w Grecji możesz przeżyć naprawdę wspaniałą przygodę. Cyklady należą do najczęściej odwiedzanych wysp greckich w tym Folegandros, Milos, Mykonos, Paros, Santorini, i Tinos. W sumie składają się one z 39 wysp, z których wiele jest niezamieszkanych. Są doskonałe do żeglowania, ponieważ są blisko siebie, co umożliwia doskonałe i zróżnicowane trasy i punkty mocowania.

Zaleca się, aby zdecydować się na wizytę na Cykladach od czerwca do połowy lipca w lecie, czy także we wrześniu. W sierpniu wiatr Meltemi jest często czynnikiem niesprzyjającym, choć różni się intensywnością z roku na rok. Jeśli zdecydujesz się na czarter jachtów w Grecji możesz też postawić na Wyspy Sarońskie. Wyspy te znajdują się w pobliżu Aten, ale pomimo tego pozostają stosunkowo słabo rozwinięte. Najczęściej odwiedzane z nich to Egina, Poros, Hydra. Wyspy te są urocze i oferują wspaniałe restauracje, sklepy i miejsca do żeglowania, i są bardziej osłonięte niż wiele innych greckich wysp ze względu na bliskość lądu.
źródło: http://www.yachtguru.pl/czarter-jachtow/chorwacja/

Review Overview
User Rating:
0/5
(19 votes)
Tags: Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, internorm okno kf410, tanie taxi legnica, turnabol, trioxygen 5, Tanie multiplikatory, etykiety inspekcyjne na zamówienie, Fotodepilacja Żary, elwix torba, Szybkoschnący Impregnat dekoracyjny zastosowanie, zerwany triceps
Written by admin