Co to jest Green Velo

Parking lotnisko Balice, Spływ Czarną Hańczą, Turystyka
Co to jest Green Velo
28

Views

Co to jest Green Velo
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

podroze (49)Ostatnio w wielu stacjach telewizyjnych możemy oglądać reklamę szlaku rowerowego Green Velo.
Reklama ta kusi widza wieloma pięknymi krajobrazami i dodatkowo zachęca do przejażdżki tym szlakiem poprzez zastosowanie szybkiej, rytmicznej i energetycznej muzyki. Oglądając tę reklamę z całą pewnością wielu telewidzów myśli o tym, żeby wyciągnąć w końcu rower z piwnicy i wyruszyć w podróż po Polsce. Wielu osobom brakuje jednak do tego nie tylko czasu, ale też odwagi.
Pomysł stworzenia tego typu szlaku jest niezwykle ciekawą i mądrą ideą, która z pewnością przyniesie wiele korzyści społeczeństwu. Dzięki ciekawej i oryginalnej promocji turystyki rowerowej i tworzenie tak rozległych szlaków rowerowych, propagowane jest aktywne spędzanie wolnego czasu, co przyczynia się do wzrostu kondycji fizycznej wielu ludzi i poprawienia stanu ich zdrowia. Na stworzeniu takiego szlaku i jego promocji, zyskują też miejscowości, przez które on przebiega, zwłaszcza te niewielkie i słabo znane przez turystów.
Budowa szlaku Green Velo to doskonały i nowatorski pomysł, który w kolejnych etapach doprowadza do coraz lepszego rozwoju infrastruktury przyjaznej rowerzystom.

Review Overview
User Rating:
0.12/5
(17 votes)
Tags: Stojaki na ulotki - Brooklyn, Szamba Betonowe Brzozów, armatura łazienkowa Apavisa, vetrex-v90-alphaline, orienteering miejski na imprezę integracyjną, lpk110, turnabol, szycie firan kędzierzyn, rodogosz ogrody, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, osb stopfire
Written by admin